Karezza i Kabbazah – czym są?

Karezza jest to rodzaj sztuki miłosnej, podczas której mężczyzna wydłuża, jak najbardziej się da, moment wytrysku nasienia albo tego wytrysku w ogóle nie osiąga. Co ważne, nie jest to żadna metoda naturalnej antykoncepcji, gdyż w żaden sposób nie ochrania przed ciążą. Ten akt miłosny ma na celu potęgować doznania partnerów i wydłużyć stosunek.

Czym jest Karezza?

Karezzę można zaliczyć do rodzaju stosunku przerywanego. Wywodzi się z tantry i ma na celu wydłużyć stosunek seksualny, aby oboje partnerów mogło czerpać z niego jak najwięcej przyjemności. Nazwa tego terminu wywodzi się z języka włoskiego i oznacza pieszczoty, natomiast sama technika pochodzi z Indii. Karezza polega na wydłużanej w czasie grze wstępnej, penetracji i opóźnianiu orgazmu. W trakcie tej sztuki miłosnej para skupia się na sobie nawzajem, zbliża się do siebie, natomiast sam orgazm staje się mniej ważny.

W tym rodzaju zbliżeniu ważne jest utrzymywanie silnego pobudzenia i napięcia seksualnego, a nie jedynie szybkie zaspokojenie swoich potrzeb. Osoby decydujące się na taki seks twierdzą, iż Karezza stanowi połączenie doznań fizycznych oraz duchowych. Dzięki niej, możliwe jest lepsze budowanie relacji i to nie tylko dotyczącej sfery seksualnej. Karezza polecana jest zwłaszcza paniom, gdyż potrzebują one o wiele dłuższą stymulację, aby osiągnąć maksymalny poziom podniecenia.

Stosunek bez wytrysku a ciąża

Najczęściej wybieranymi środkami antykoncepcyjnymi są prezerwatywy, tabletki hormonalne czy plastry, lub też specjalne kapturki naszyjkowe. Sporą popularnością cieszą się także środki plemnikobójcze. Wiele osób decyduje się również na stosunek przerywany, który według niektórych uznawany jest za naturalną metodę zapobiegania ciąży. Należy jednak pamiętać, iż odznacza się ona niską skutecznością. Karezza należy do swego rodzaju stosunku przerywanego. A więc nie zabezpiecza przed nieplanowaną ciążą. Stosunek przerywany uzyskuje wynik 25-40 w skali Pearla, a więc od 25 do 40 par na 1000 zachodzi w ciążę po roku stosowania tejże formy antykoncepcji. Karezza jest więc doskonałym rozwiązaniem, aby przeżyć nowy wymiar doznań, czerpać maksymalną przyjemność z seksu i wydłużyć całe zbliżenie.

Jednak nie warto jej używać, jako formy zapobiegania przed niechcianą ciążą. Jest to przede wszystkim sztuka miłosna, które zagwarantuje nam nowe doznania erotyczne. Zaczniemy inaczej traktować akt seksualny, a przy tym rozwiniemy silną więź z partnerem. Warto również mieć na uwadze, iż stosunek przerywany niekiedy powoduje frustrację i nerwicę. Czasem zakłóca przyjemność czerpaną z seksu, gdyż mężczyzna skupia się za bardzo na samej ejakulacji, a nie na odczuwanych doznaniach. Karezza ma na celu potęgować przyjemność, natomiast aby móc się z niej w pełni cieszyć, warto zacząć wykonywać ćwiczenia o nazwie kabbazah.

Czym jest kabbazah?

Kabbazah, inaczej nazywany singapurskim pocałunkiem, jest to sztuka wzmacniania orgazmu u mężczyzny. Tak samo, jak w przypadku Karezzy, również wywodzi się z Bliskiego Wschodu. A nazwa tej sztuki oznacza „wstrzymująca”. Kabbazah opiera się na zaciskaniu mięśni Kegla wokół członka w trakcie penetracji, zwłaszcza na etapie końcowym, czyli bezpośrednio przed osiągnięciem orgazmu przez mężczyznę. Co ważne, mięśnie Kegla są to mięśnie dna miednicy (łonowo-guziczne). Każdy mężczyzna może je ćwiczyć w prosty sposób, poprzez wstrzymywanie strumienia moczu podczas jego oddawania. Wystarczy wstrzymać strumień moczu na parę sekund i w miarę regularnie powtarzać takie ćwiczenia, aby wzmocnić mięśnie Kegla.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *